news-details

معاون گردشگری استان خبرداد: بیش از 2600 بازدید نظارتی از تاسیسات گردشگری آذربایجان غربی انجام شده است

معاون گردشگری آذربایجان غربی گفت: طی نه ماهه اخیر سالجاری بیش از 2600 بازدید نظارتی از تاسیسات گردشگری استان انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذرباجان غربی، ریتا خضرزاده معاون گردشگری ین اداره کل گفت: در طی 9 ماه اخیر سالجاری، 2624 مورد بازدید نظارتی از مراکز اقامتی و تاسیسات گردشگری استان توسط کارشناسان این اداره کل و همچنین کارشناسان دیگر دستگاههای ذیربط انجام شده است.

او در همین خصوص افزود: در این فرایند، تاسیسات گردشگری و خدماتی از قبیل: هتل ها، مهمانپدیرها، غذاخوری های بین راهی، پمپ بنزین ها، مجتع های خدماتی – گردشگری، کمپینگهای گردشگری، دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری مورد بازدید قرار گرفته و کیفیت و کمیت خدمات آنها بصورت مداوم ارزیابی شده است.

خضرزاده ادامه داد: در اکثر این بازدیدها و ارزیابی ها، کیفیت خدمات و رعایت استانداردهای لازم، مطلوب بوده و در مواردی نیز نواقصی وجود داشته که اخطارهای لازم برای بازه زمانی مشخص جهت برطرف سازی آن داده شده است.

معلون گردشگری استان در پایان گفت: بازدیدها و نظارتهای دوره ای از اماکن و تاسیسات گردشگری استان بصورت محسوس و نامحسوس و در هر شرایط زمانی بصورت پیوسته ادامه دارد و هدف از آن حفظ استانداردهای لازم برای ارائه خدمات بهتر به گردشگران است.

  • برچسب ها

به اشتراک گذاری این مطلب!

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه

10 + 4 =